Domů        Budoucnost        Naše technologie        Přihláška        Klientská sekce        Pro novináře

Technologie projektu IceLift

… odejděte dnes a vraťte se za 50 let…

   Technologie použitá v rámci projektu IceLift vychází z nejnovějších poznatků cryogeniky. I když použitý postup v rámci zjednodušení prezentujeme jako „zmražení“, ve skutečnosti dochází po většinu procesu pouze k podchlazení lidského těla a k výraznému zpomalení všech tělesných funkcí. Podchlazení je realizováno speciální chráněnou metodou IPECF (Internal Pulse Evaporating Cooling and Freezing), která zaručuje uchování veškerých tkání v původním stavu po velmi dlouhou dobu.
   Dlouhodobé pokusy na zvířatech a dosud provedené testy na lidech potvrdily vysokou spolehlivost použité metody. K vyšší zátěži organismu dochází pouze při procesech mražení a rozmrazování, proto od účastníků projektu vyžadujeme dokonalou fyzickou kondici. Po rozmražení se zpravidla krátkodobě vyskytuje pocit zmatenosti, který však během několika hodin odeznívá.
   Dobu zmražení vnímá účastník podobně jako spánek. Během tohoto procesu je výrazně zpomaleno stárnutí tělesné schránky - za jeden běžný rok v průměru o cca 231,53 hodiny. Za 50 let zmražení tedy účastníci zestárnou o cca 482 dní, tedy 1,3 roku.
©2007-2024 IceLift Project
TOPlist